Przedsiębiorstwo Usług Ochrony Przeciwpożarowej powstało w marcu 1989 r.

Od początku podstawą naszej działalności są kompleksowe usługi z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Oferujemy Państwu pełną i profesjonalną obsługę z zakresu branży przeciwpożarowej, a wieloletni okres działalności wykorzystaliśmy na zbieranie doświadczeń oraz zyskanie zaufania wśród współpracujących z nami firm.


W stałej ofercie posiadamy:

Świadczymy usługi: ​Ponadto oferujemy nasze usługi w zakresie: ​Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy stałe umowy dotyczące ochrony Państwa Firmy przez inspektora ochrony przeciwpożarowej. Dzięki współpracy z naszymi specjalistami nie musicie Państwo wysyłać swoich pracowników na specjalistyczne kursy oraz utrzymywać dodatkowych etatów.

Ponadto dla firm, które posiadają własnych specjalistów ds. ochrony ppoż. prowadzimy program Stały Dozór z zakresu ochrony przeciwpożarowej”, który polega na umieszczeniu danych Państwa obiektów w naszej bazie danych i oznacza, iż zobowiązujemy się pilnować terminów przeglądów gaśnic, hydrantów, węży hydrantowych, aktualizacji Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego oraz okresowych szkoleń pracowników z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Samo objęcie programem Stały Dozór z zakresu branży przeciwpożarowej” jest bezpłatne - klient ponosi wyłącznie koszty wykonanych usług oraz dostarczonego sprzętu.

Miło nam poinformować Państwa, iż posiadamy: Dodatkowym zabezpieczeniem dla klientów jest fakt posiadania przez naszą firmę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej za szkody wynikłe z wadliwego wykonania czynności, prac i usług na sumę 100.000,00 zł.

Ponad 30 letni okres działalności wykorzystaliśmy na zbieranie doświadczeń oraz zyskanie zaufania wśród współpracujących z nami firm.

Stałych oraz nowych klientów korzystających z naszych usług nagradzamy upustami, które są negocjowane indywidualnie w zależności od zakresu usług. W przypadku podpisania umowy o konserwację i legalizację gaśnic oraz pozostałego sprzętu służące celom ochrony przeciwpożarowej. przejmujemy odpowiedzialność za dotrzymywanie terminów przeglądów.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
​Z nami bezpieczniej !!!
Autoryzowany Zakład Serwisowy
© 2017 Powered by Twoje-Miasto Sp. z o.o. / Grudziądz / SYSPiR CMS