Przedsiębiorstwo Usług Ochrony Przeciwpożarowej – serwis hydrantów i przeglądy gaśnic

Jesteśmy Autoryzowanym Zakładem Serwisowym, co oznacza, iż znajdujemy się pod stałą kontrolą producentów gaśnic i agregatów. Zdobywane od lat kwalifikacje w branży przeciwpożarowej pozwalają nam zapewnić klientom m.in. z Kwidzyna i Wąbrzeźna wysoki poziom świadczonych usług. Dokonujemy pełnej oceny stanu technicznego, a także renowacji podręcznego sprzętu gaśniczego. Realizujemy przeglądy gaśnic i kompleksowe badania hydrantów. Posiadamy bazę techniczną wyposażoną w wymagane urządzenia, które są niezbędne do starannie przeprowadzanego serwisu hydrantów, gaśnic i agregatów.

Usługę przeglądu podręcznego sprzętu gaśniczego wykonujemy na miejscu u klienta. Dojazd do miejsca usługi jest bezpłatny. W przypadku podpisania umowy o konserwację i legalizację gaśnic oraz sprzętu p.poż. przejmujemy odpowiedzialność za dotrzymywanie terminów. Udzielamy także preferencyjnych rabatów, np. na przeglądy gaśnic.

Świadczymy usługi:
Jesteśmy Autoryzowanym Zakładem Serwisowym, co oznacza, iż znajdujemy się pod stałą kontrolą producentów gaśnic i agregatów. Zapewniamy pełny serwis oferowanego przez nas podręcznego sprzętu gaśniczego.

Kilkunastoletnie doświadczenie w branży przeciwpożarowej, fachowy i przeszkolony personel gwarantuje profesjonalne świadczenie usług. 


Ponadto posiadamy bazę techniczną wyposażoną w wymagany sprzęt techniczny niezbędny do serwisu gaśnic i agregatów.

Usługę przeglądu podręcznego sprzętu gaśniczego wykonujemy na miejscu u klienta. Dojazd do miejsca usługi jest bezpłatny.

W przypadku podpisania umowy o konserwację i legalizację gaśnic i sprzętu p.poż. przejmujemy odpowiedzialność za dotrzymywanie terminów przeglądów oraz udzielamy preferencyjnych rabatów.


Ponadto wykonujemy:

Szkolenia przeciwpożarowe – dla klientów z Chełmży i Świecia

Poszukujecie Państwo rzetelnej firmy, która zapewni Wam pełne przeszkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej? Nasze przedsiębiorstwo działa od marca 1989 roku, oferując klientom profesjonalne wsparcie w zdobywaniu aktualnej wiedzy na temat istotnych zagadnień dotyczących bezpieczeństwa pożarowego. Prowadzone przez specjalistów szkolenia przeciwpożarowe poruszają m.in. kluczowe aspekty związane z odpowiednim postępowaniem w sytuacji, gdy rozprzestrzenia się ogień czy prawidłową obsługą sprzętu gaśniczego. Nasze szkolenia ppoż. kładą duży nacisk na to, by po ich zakończeniu Państwa personel potrafił w razie sytuacji kryzysowych wykorzystać przyswojone umiejętności.

Szkolenie pracowników wykonujemy w siedzibie firmy zlecającej i obejmuje ono 4 godziny lekcyjne. Dojeżdżamy również do klientów z Chełmży, Świecia i okolic.

Zakres przeprowadzanego szkolenia ppoż. obejmuje tematykę związaną z:

W razie pytań dotyczących naszych usług serdecznie zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości.


Ponadto oferujemy praktyczną naukę użycia podręcznego sprzętu gaśniczego podczas gaszenia pożaru testowego.
 

Szkolenie kończy się egzaminem sprawdzającym przyswojenie wiedzy, a dla każdego pracownika wystawiamy imienne zaświadczenie.Koszt szkolenia pracowników ustalany jest indywidualnie w zależności od ilości pracowników
​i obejmuje pomoce dydaktyczne niezbędne do wykonania szkolenia.
Autoryzowany Zakład Serwisowy
© 2017 Powered by Twoje-Miasto Sp. z o.o. / Grudziądz / SYSPiR CMS