Wysokiej jakości gazy techniczne – Chełmża, Kwidzyn, Wąbrzeźno

Jedną z fundamentalnych gałęzi Przedsiębiorstwa Usług Ochrony Przeciwpożarowej pozostaje dostarczanie klientom substancji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania ich firm. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo różnego rodzaju gazy techniczne lub ich mieszanki. Wśród dostępnych produktów posiadamy m.in. butle z takimi związkami chemicznymi jak acetylen, dwutlenek węgla czy propan-butan. Wymienione gazy techniczne dystrybuujemy w formie sprężonej i rozpuszczonej – również na terenie Chełmży, Kwidzyna czy Wąbrzeźna.

Jako profesjonalne przedsiębiorstwo dokładamy wszelkich starań, by zadbać o najwyższą ochronę, dlatego wszystkie sprzedawane przez nas gazy techniczne posiadają karty charakterystyki substancji niebezpiecznych.

Zastosowanie gazów technicznych

Znajdujące się w asortymencie gazy techniczne mają szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu do procesów produkcyjnych. Wykorzystuje się je nie tylko np. w celach chemicznych, ale również w branży medycznej, spożywczej czy technicznej.

W stałej ofercie posiadamy:

Obecnie jako jedyni w Grudziądzu napełniamy gaśnice i zbiorniki dwutlenkiem węgla, dzięki czemu oferujemy najniższe ceny w naszym mieście i okolicy.

Ponadto oferujemy:


 
Autoryzowany Zakład Serwisowy
© 2017 Powered by Twoje-Miasto Sp. z o.o. / Grudziądz / SYSPiR CMS